Zaplecze gastronomiczne

Autor     gru 30, 2022     Home , Działalność firmy , Rozwiązania dla gastronomii , Porady    0 Komentarzy

Zaplecze gastronomiczne jest bardzo ważne w gastronomii, ponieważ odpowiada za przechowywanie i przygotowanie produktów do dalszego użycia w kuchni. Odpowiednie zaplecze pozwala na utrzymanie wysokiej jakości produktów i zapewnienie im świeżości i higieny. Dzięki odpowiednim urządzeniom możliwe jest sprawne przygotowanie potraw oraz utrzymanie wysokiej jakości usług gastronomicznych. W SAS24 znajdą Państwo szeroki wybór produktów, które pozwolą wyposażyć zaplecze gastronomiczne w niezbędne narzędzia i sprzęt.

Zaplecze gastronomiczne w SAS24

W ofercie SAS24 znajdują się między innymi:

  • profesjonalne noże kuchenne,

  • zestawy garnków i patelni,

  • wagi kuchenne,

  • deski do krojenia,

  • sztućce i akcesoria do serwowania potraw

  • urządzenia do chłodzenia i mrożenia

  • piece i kuchenki

Jednym z naszych bestsellerów są profesjonalne krajalnice do mięsa, dzięki którym przygotowanie potraw stanie się szybsze i łatwiejsze. Posiadamy również szeroki wybór garnków i patelni, które sprawdzą się w każdej kuchni. Dla tych, którzy poszukują urządzeń do chłodzenia i mrożenia, proponujemy lodówki i zamrażarki najlepszych marek.

Jednym z najważniejszych elementów zaplecza gastronomicznego są lodówki i chłodziarki. SAS24 oferuje szeroką gamę tego typu urządzeń, w różnych rozmiarach i konfiguracjach. Dostępne są zarówno lodówki jednodrzwiowe, jak i modele dwudrzwiowe oraz chłodziarki do zabudowy. Wszystkie urządzenia charakteryzują się wysoką jakością wykonania i niezawodnością działania.

Kolejnym ważnym elementem wyposażenia kuchni są piece i kuchnie. SAS24 oferuje szeroką gamę tego typu urządzeń, w tym pieców do pizzy, pieców konwekcyjno-parowych, kuchni gazowych i elektrycznych oraz wielofunkcyjnych pieców kombinowanych.

Przykładowe produkty w SAS24

  • Piec do pizzy Redfox FP-68RS 00008785: to profesjonalny piec do pizzy o dwupoziomowym układzie. Posiada on moc grzewczą wynoszącą 8,5 kW i wymiary pieca to 70 x 90 x 20 cm. Piec ten posiada dwa poziomy grzewcze, co pozwala na jednoczesne pieczenie dwóch pizz na różnych poziomach, co znacznie przyspiesza proces pieczenia. Piec ten jest wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co zapewnia trwałość i wytrzymałość. Ponadto posiada on elektroniczną kontrolę temperatury, dzięki czemu można precyzyjnie ustawić odpowiednią temperaturę pieczenia dla różnych rodzajów pizzy. Piec ten jest idealnym rozwiązaniem dla profesjonalnych pizzerii, a jego wysoka wydajność i niezawodność sprawiają, że jest to doskonała inwestycja dla każdego, kto chce zaoferować swoim klientom wysokiej jakości pizze

  • Szafa chłodnicza GKvesf 5445 LIEBHERR: to urządzenie do przechowywania produktów w warunkach chłodniczych. Jest to duża szafa, która może pomieścić duże ilości produktów. Szafa posiada nowoczesną technologię chłodzenia, która zapewnia optymalne warunki do przechowywania produktów i utrzymanie ich w dobrej jakości przez długi czas. Szafa jest wykonana z wysokiej jakości materiałów i jest trwała i solidna. Może być używana w różnych miejscach, takich jak sklepy, restauracje i domy prywatne

Zaopatrywanie gastronomii

Sas24.pl to sklep internetowy, który zaopatruje firmy gastronomiczne  we wszelkie produkty i urządzenia. Sklep oferuje produkty renomowanych marek, a także profesjonalne doradztwo i obsługę klienta. Sklep sas24.pl to najlepszy wybór dla każdego, kto potrzebuje zaopatrzenia w niezbędne zaplecze gastronomiczne. Sas24.pl to sklep internetowy, który stawia na jakość oferowanych produktów i obsługi klienta - indywidualnego i biznesowego.

Zapytaj eksperta